Tijdens de zomermaanden trouwde Froukje Wegman en haar trouwfoto’s liet ze maken bij Michiel de Ruyter. Zij was erg dankbaar dat dat mogelijk was bij onze vereniging en dat ze hulp had gekregen van een aantal leden van onze vereniging. Uit dank heeft zij op 3 oktober een clinic te geven aan onze jeugdroeiers/sters.

Froukje Wegman heeft in 2004 meegedaan aan de Olympische Spelen met de dames acht en zij zijn toen derde geworden. Momenteel is Froukje Wegman huisarts in de gemeente Uithoorn. Onze jeugdroeiers/sters kregen dus niet zomaar van iemand een clinic.

Froukje heeft meegefietst en aanwijzingen gegeven aan de jeugdroeiers. Na afloop was er nog een evaluatie en liet Froukje trots haar Olympische medaille zien, die door de jeugdleden werd bewonderd. Froukje had ook nog het boegnummer 4 meegenomen. Destijds roeide de Holland Dames Acht in baan 4. De jeugdleden keken met volle bewondering naar de bronzen Olympische medaille.

Speciale complimenten waren er voor Wesley, omdat hij nog kort lid is en al zo goed roeit. Met veel wijsheid rijker gingen de jeugdleden naar huis.

   

Lex van Emden