Het is weer tijd voor een terugblik naar 2021! Wij hebben 72 berichten geplaatst en in totaal 1715 likes ontvangen. 😁
De meest populaire berichten kunnen we samenvatten in deze negen foto’s. We kunnen, ondanks de corona beperkingen, terugkijken op een geslaagd jaar met als hoogtepunt dat ons damesteam Nederlands Kampioen Kanopolo werd! 💪
Er werden nog meer successen gevierd door onze kanopoloteams, waarbij MdR 1 een tweede plaats bemachtigde, er een hele delegatie naar Italië mocht om uit te komen voor de Nederlandse teams en onze jeugdleden waren echte bikkels die ook in de winter bleven doortrainen.
Een groep vrijwilligers repareerde gezamenlijk de houten vlonders voor de vereniging. En dit is slechts één van de vele klussen die door het Gebouwbeheer team & gelegenheidsvrijwilligers werd opgepakt!
Een mooie cheque werd in ontvangst genomen van RaboClubSupport. Wij gebruiken dit geldbedrag om één trainer professioneel te laten opleiden bij het NOC*NSF.
Natuurlijk waren er dit jaar nog veel meer successen en hebben we nog veel meer leuke dingen kunnen doen! Zo mochten we eindelijk weer de Amstel Drecht Regatta organiseren en waren onze jeugdroeileden zeer actief bij verschillende wedstrijden met mooie resultaten.
Wij kijken er alvast naar uit om er in 2022 weer een mooi jaar van te maken van te maken met veel waterplezier! 💦
#bestnine #mdr #roeien #kanoen #kanopolo #samenvatting2021