Wil je het nieuwe jaar gezond beginnen? Dat kan vanaf nu in de Kampanje bij onze vereniging! Het aanbod is uitgebreid met een aantal gezonde keuzes, zodat je het hele jaar door kunt kiezen voor een gezondere snack.

Het huidige assortiment verandert niet. De gezonde en de minder gezonde producten worden op de prijzenlijst, per 1 januari, aangegeven met een groene of rode smiley.

 Gezonde producten      Minder gezonde producten

Onze club heeft de ambitie om de sportieve omgeving waar onze leden en bezoekers zich in bevinden, een omgeving te laten zijn met een gezonde uitstraling die gezonder gedrag stimuleert. Daarom willen wij in 2020 structureel een Bronzen Kampanje zijn, volgens de regels van het Voedingscentrum. Ieder jaar, in januari, wordt het aanbod in de Kampanje in kaart gebracht met een kantinescan van en door het Voedingscentrum.

We willen alle leden en bezoekers hartelijk bedanken voor de aankopen die zij hebben gedaan in onze Kampanje in 2019. Het heeft er toe bijgedragen dat wij ook in 2020 onze prijzen niet hoeven te verhogen. Alleen de Tosti prijzen staan onder druk en moeten wij nog eens goed narekenen.

We zien jullie in 2020 graag weer terug in onze (gezondere) Kampanje!