Zondag 22 september was het weer zover, de jaarlijkse roeiwedstrijd bij de Where in Purmerend. Dit jaar deden er ook vier jeugdleden van onze club mee: Stan Hazewindus, Stijn Poldervaart, Emanuel Rosdorff en Zeger Haspels.

Om 11.30 was het zover, Emanuel moest gaan skiffen, het was een mooie wedstrijd waarbij hij net niet won, hij zette wel een prima tijd neer van 2.09,60 al dacht ie daar zelf iets anders over.  Na Emanuel was Zeger aan de beurt in de skiff. Helaas won hij niet van zijn tegenstander maar ook hij zette wel een goede tijd neer van 2.04,10, een goede prestatie. Een tijdje later was het tijd voor de dubbelwedstrijd van Stan en Stijn. Het ging er hard aan toe en uiteindelijk…. Wonnen ze met een enorme voorsprong en een snelle tijd van 2.10,00 wat goed was voor een 4e plek in het eindklassement. Na de dubbel moesten Stan en Stijn zich opmaken voor de skiff en wat was dat een geweld met snelle tijden, Stijn had een tijd van 2.15,70 en Stan een tijd van 2.26,54. Helemaal op het eind van de dag was het tijd voor de laatste wedstrijd van onze jeugdleden, de dubbel van Emanuel en Zeger. Na een paar slordige halen in het begin ging het steeds beter en uiteindelijk wonnen zij ook met een ruime voorsprong op de tegenstander en zetten een tijd neer van 2.02,70.

Het was een mooie dag en er wordt al weer uitgekeken naar volgend jaar 😉