Beste Leden,

De club is nu ruim een week gesloten, mensen zijn hard aan het werk in de gezondheidszorg of het onderwijs, mensen werken thuis, kinderen zijn thuis. Of mensen zitten alleen thuis omdat er niemand meer langs kan komen. We kunnen niet meer normaal sporten, boodschappen doen is al een hele onderneming. Deze Coronacrisis raakt ons allemaal.

Als bestuur zijn wij begaan met alle leden en die willen wij hierbij allemaal veel sterkte wensen.

Nu kan het zijn dat je door de situatie een probleem hebt, je kunt geen boodschappen doen, je hebt iets nodig maar kunt het niet meer krijgen of je hebt een andere vraag. Het leek ons een aardig idee om de leden te vragen met elkaar te kijken wat we samen kunnen oplossen.

Dus als je een probleem hebt, laat het weten door een mail te sturen naar pr@mdr.nu met daarin je 06-nummer. Ben je beschikbaar om boodschappen te doen of een andere klus, mail het ook naar dit adres met je 06-nummer. Dan maken wij een app groep en hopen we dat mensen elkaar zo kunnen vinden.

Zoals de zaken nu staan moet de club gesloten blijven tot 1 juni, zodra wij hierover nieuwe informatie hebben zullen wij dit aan jullie laten weten. Wij hopen dat iedereen blijft sporten en zouden het leuk vinden als mensen foto’s delen met ons over hun activiteiten dan kunnen wij het met alle leden delen en houden we zo ook contact met elkaar. Ook de foto’s kunnen gemaild worden naar pr@mdr.nu.

Namens het hele bestuur,
met vriendelijke groet,

Alet Folkerts
Secretaris

Voorgaand bericht van 16 maart 11:00 uur: Corona en onze vereniging

In het kader van de aangescherpte regels door de regering is het bestuur genoodzaakt Michiel de Ruyter helemaal te sluiten. Er kan dus geen gebruik worden gemaakt van de club.
Van een aantal leden kwam toen de vraag of er nog geroeid of gekanood kon worden. Aangezien de regering de sportclubs gesloten heeft is het antwoord duidelijk: nee.
Het bestuur hoopt dat al haar leden hun verantwoordelijkheid nemen en dat dus ook niet gaan doen.

Mocht worden gemerkt dat hier misbruik van wordt gemaakt, dan is het bestuur genoodzaakt het terrein helemaal af te sluiten.

Heb je een eigen boot en wil je iets, haal de boot op en ga elders te water, maar niet bij MdR.  Maar bedenk wel dat het NIET de bedoeling is dit dan gezellig samen te doen. De horeca is niet voor niets ook dicht.

Zodra er verandering komt in de situatie zal het bestuur hier direct op reageren.

Met vriendelijke groet,
namens het bestuur,

Alet Folkerts
Secretaris

Voorgaand bericht van 13 maart 18:00 uur: Corona en onze vereniging

Beste leden,

Langs deze weg wil het bestuur informatie geven over de gevolgen van het Corona virus voor de leden en verenigingsactiviteiten..

Bij beslissingen volgt het bestuur primair het overheidsbeleid, zoals verwoord door het RIVM. Daarnaast krijgen wij adviezen van het NOC*NSF, de KNRB en het Watersportverbond. Vanuit de sportkoepel en de bonden wordt geadviseerd om alle clubbijeenkomsten (trainingen, overleggen, vergaderingen) af te gelasten.

Het bestuur neemt deze richtlijn over en heeft per direct alle trainingen, roei- en kano-instructie, het afnemen van roeiproeven en overige bijeenkomsten afgelast of opgeschort. In de komende periode zal ook de Kampanje gesloten blijven voor alle leden. Bardiensten vervallen tot nader orde en mensen die een bardienst zouden draaien worden daarover geïnformeerd.

Concreet heeft het bestuur besloten de ALV van volgende week woensdag, 18 maart, niet door te laten gaan. Wij kijken naar een alternatieve datum later in het jaar. Als er eerder noodzakelijke beslissingen moeten worden genomen zal er worden gekeken of we dat op een andere manier kunnen organiseren.

Activiteiten als het verhalendiner, de pubquiz georganiseerd door de kanopolo, de ledenwerfacties in Aalsmeer en Amstelveen, de lezing van Rosalie Fleuren over Cabaret en de jaarlijkse schoonmaakactie gaan allemaal niet door. Voor de meeste activiteiten zoeken we een alternatieve datum.

De Open Dag, die gepland was op 4 april, gaat niet door en wordt verschoven naar een latere datum.

Uiteraard zijn mensen wel vrij om zelf individueel te komen kanoën, kanopoloën, roeien of te trainen. Maar groepsgewijs aanwezig zijn in het krachthonk of in de kleedkamers doen we voorlopig niet. Daarbij geldt natuurlijk voor iedereen het algemene advies: bij hoesten/proesten/verkoudheid/koorts liever thuis blijven, geen handen geven etc.

De maatregelen die nu genomen zijn, zijn vooral bedoeld om de verspreiding van het virus te vertragen. Daarom stellen we activiteiten uit, waarbij we grotere groepen leden verwachten. In het algemeen verwachten we dat de leden hun gezond verstand gebruiken en de bekende richtlijnen volgen bij het organiseren en bezoeken van activiteiten.

Uiteraard houden wij de actualiteiten in de gaten en zullen wij het beleid aanpassen als daar een aanleiding voor is.

Met vriendelijke groet,

Het bestuur.