Lex van Emden is door het bestuur genomineerd als Clubheld van het Jaar! De Clubheld van het Jaar is een initiatief van Rabobank, net als de Club van het Jaar verkiezing, waarbij wij onze vereniging weer even op de kaart kunnen zetten.

Wij waarderen alle inzet van onze vrijwilligers en vieren dat graag op één gezamenlijke vrijwilligersmiddag in plaats van één persoon als vrijwilliger van het jaar te kiezen. Voor de Clubheld van het Jaar hebben wij een uitzondering gemaakt en Lex genomineerd, zodat wij onze club (weer) kunnen promoten.

Lex heeft de stem van het bestuur gekregen, omdat hij zich op verschillende vlakken ontzettend inzet voor de vereniging. Hij heeft zichzelf onmisbaar gemaakt als roei-instructeur voor leden die de roeivaardigheden (nog) beter onder de knie willen krijgen. Daarnaast organiseert Lex jaarlijks de succesvolle jeugd-ergometer wedstrijden, verzorgt hij de ledenwerving en houd hij de ledenadministratie bij. Tot slot zet hij zich ook in voor de Amsterdamsche Roeibond als penningmeester.

Stemmen op Lex kan op www.clubheldvanhetjaar.nl door te zoeken op ‘Lex van Emden’ of ‘Michiel de Ruyter’. Na het invullen van je gegevens ontvang je een e-mail, welke je dient te bevestigen voor een geldige stem. Iedereen kan tot en met 2 december stemmen, dus roep vooral iedereen op om dit te doen!

Daarna wordt er uit de top 3 van meeste stemmen, één clubheld per provincie geselecteerd. Indien wij ons kwalificeren voor de volgende ronde, mogen wij op 17 december samen met de andere provinciewinnaars pitchen.

De hoofdprijs is een feest voor de hele club waarop we met elkaar de inzet van vele geweldige vrijwilligers, zoals Lex, gevierd zal worden. We hopen dan ook veel stemmen voor Lex te ontvangen, zodat we de hoofdprijs in de wacht kunnen slepen!