Belangrijke contacten

Bestuur

E-mail: bestuur@mdr.nu

Ledenadministratie

E-mail: Ledenadministratie@mdr.nu

Contactpunt voor o.a. inlichtingen over de vereniging, lidmaatschap, activiteiten en voor het doorgeven van een wijziging van adres. telefoon of E-mail.

  • Lex van Emden

Jordinael

E-mail: jordinael@mdr.nu

  • Hans Dehe
  • Kim de Vries

Bar commissie

E-mail: barcommissie@mdr.nu

  • Ruud Banning
  • Wil Bax 
  • Robert Mozes

Materiaal commissie

E-mail: materiaalcommissie@mdr.nu

  • Dick Rebel
  • Jan Röling
  • Rob van Veen

Aanmelden roeien

E-mail: ledenadministratie@mdr.nu

Voor meer inlichtingen over de vereniging, lidmaatschap, activiteiten en voor een proefles kunt contact opnemen met:

  • Angela Rooijmans
  • Philip de Kroon

Roei instructie

E-mail: roeiinstructie@mdr.nu

  • Lex van Emden

Proeven commissie roeien

E-mail: proeven@mdr.nu

  • Jacco Tolenaars

Marathon tochten: prestatietochten en wedstrijden van > 50km

E-mail: marathon@mdr.nu

  • Saskia Buskermolen
  • Sonja Schut

Roei toertochten

E-mail: toercommissie@mdr.nu

Roei wedstrijden

E-mail: wedstrijden@mdr.nu

  • Jacco Tolenaars
  • Giovanni Margaroli ( Amstel Drecht Regatta)
  • Lex van Emden (Jeugdergometerwedstrijden)

Aanmelden kano

E-mail: ledenadministratie@mdr.nu

Voor meer inlichtingen over de vereniging, lidmaatschap, activiteiten en voor een proefles kunt contact opnemen met:

  • Alet Folkerts

Kano instructie

E-mail: kanoinstructie@mdr.nu

  • Ingeborg Veltman

Kanopolo

E-mail: kanopolo@mdr.nu

  • Bart van Es

Kano toertochten

E-mail: kanotochten@mdr.nu

  • Roos Goossens
  • Lucia Dekker
  • Mattijn Vroon (marathontochten)

Jeugd commissie

E-mail: jeugdcommissie@mdr.nu

  • Joost Beerens
  • Tanisha Franke

Lief & leed

E-mail: liefleed@mdr.nu

  • Joke Harte
  • Lydia Wolterman
  • Ineke Spruit

Commissie van beheer

E-mail: beheer@mdr.nu

  • Wouter van den Helder
  • Barbara Hillebrand (Tuin: tuin@mdr.nu)

Sleutels campagne & loodsen

E-mail: n/a

  • Frans van Rooijen - 0297 530180

Website, nieuwsbrief

E-mail: webmaster@mdr.nu

  • Harry de Grood